hodowle kotów

0

opublikował admin w kategorii HODOWLE KOTÓW dnia 17-02-2007

Tagi:

Doszedłem do wniosku, że można stworzyć portal elitarnych hodowli kotów rasowych. Aby dołączyć do tego portalu należy posiadać w hodowli kotów rasowych przynajmniej jednego kota, który zdobył tytuł WORLD CHAMPION – wymagane jest poświadczenie uznania tytułu kota.
Co daje dołączenie się do tego portalu ?
1. hodowla kotów rasowych umieszczona w spisie hodowli dostaje jedną stronę na reklamę hodowli
2. każdy kot posiadający tytuł WORLD CHAMPION dostaje jedną stronę na reklamę kota i hodowli
3. możliwość umieszczania ogłoszeń
4. bycie wzorcem do naśladowania
5. być może sławę
Materiał reklamowy do umieszczenia w serwisie proszę przesyłać na adres: admin(at)olbrachta.pl
Mam nadzieję, że dzięki tym staraniom, uda się rozreklamować hodowle kotów rasowych i różne rasy kotów. Portal „Antynieruchomości czyli koty rasowe” jest na komercyjnym hostingu i praktycznie nie posiada subdomen. Napisałem na wstępie, że mam fanaberie i w ramach testów oprogramowania mam zamiar zobaczyć, co można zrobić używając CMSa. Za dodanie wpisu proszę o umieszczenie jednego aktywnego linku zwrotnego do domeny serwisu „http://www.olbrachta.pl” reklamującej najbardziej utytułowane koty w Polsce.
Zapraszam do promowania swoich kotów z tytułem WORLD CHAMPION
Admin

UWAGA

Właściciel portalu nie bierze odpowiedzialność za treść i prawa autorskie w umieszczonych materiałach. Wszystkie zamieszczone materiały i fotografie objęte są prawami autorskimi © i publikowanie ich w dowolnej formie dozwolone jest tylko po uzyskaniu zgody autora

komentowanie wyłączone