kot w kuchni

2

opublikował admin w kategorii KOT w KUCHNI dnia 10-01-2009

Tagi:

W tym dziale zapoznacie się Państwo co powinien jeść kot, aby był tak piękny jak prezentowane tu koty z tytułem WORD CHAMPION. Mamy nadzieję, że lektura tego działu przyczyni się do posiadania tak wspaniałych kotów jak prezentowani tu podopieczni. Wzorujmy się na najlepszych bo Oni wiedzieli jak dbać o kota aby ich kot został najlepszym kotem na świecie.

komentarz 2 komentarze

Mam kociaczka 4-miesięcznego norweskiego, chcę zapytać jak i czym go karmić aby było jak najlepiej dla niego.Jak wygląda sterylizacjia i kiedy mogę przeprowadzić taki zabieg.

Przez pierwszy rok kociak powinien otrzymywać karmę dla kociąt. Teoretycznie kociak mógłby dostawać dobrą zbilansowaną suchą karmę dla kociąt i to powinno wystarczyć, ale byłoby to bardzo monotonne pożywienie. Przy wyborze karmy „mokrej” proszę zwracać uwagę na ilość mięsa w karmie. Dobra karma powinna mieć powyżej 90% mięsa.

Sterylizacja jest zabiegiem chirurgicznym i praktycznie można ją wykonać w każdym okresie życia. Wydaje się, że optymalnym okresem jest jak kociak dojrzeje, czyli dla koteczek po pierwszej ruji, a dla kocurów jak ich mocz nabiera intensywnego zapachu.

napisz komentarz

CommentLuv badge